| Daniel1619 a întrebat:

Buna eu folosesc Internet Download Meneger si cand descarc melodii langa ce scrie unde sa se salveze in loc sa scrie numele la melodie imi strie strem ce sa fac sa imi dispara?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Asa se intampla cand descarci de pe anumite site-uri care pentru download nu furnizeaza si denumirea reala a melodiei. Dupa download faci o redenumire manuala cu my computer, click dreapta pe fisier rename stergi denumirea veche, mai putin extensia mp3 si punctul de dinainte, dupa care scrii denumirea noua.

1 răspuns:
| Daniel1619 explică:

Eu descarc in general de pe Trilulilu muzica cu el si nu uitati dau FUNDITA!