| Lory-Flory_Ticu_1999 a întrebat:

Buna!
Eu vreau sa-mi fac un site pe uCoz.Am facut toate etapele si la urma scrie ca trebuie sa scriu Adresa Website-ului.
Puteti sa-mi explicati?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, cred ca acolo pui numele dupa care site-ul tau sa fie recunoscut si de pe care se poate accesa.

De exemplu: tu daca vei scrie acolo, la Adresa Website-ului, loryflory, atunci site-ul tau poate fi accesat astfel: http://loryflory.ucoz.com. Sper ca ai inteles ideea. Nu e grea de inteles.