| lolly2 a întrebat:

Folosesc Opera ca motor de cautare si am o problema.Inca de la inceput imi dadea o eroare mereu. Aproape mereu cand incerc sa deschid un link, sau o fereastra imi da eroare.Ce pot face? Nu vreau sa folosesc alte motoare de cautare pentru ca imi merg FOARTE greu.
P.S am windows xp

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

In primul rand, Opera nu este un motor de cautare, ci un web browser.
In al doilea rand, incearca sa-ti expui problema dand mai multe detalii.
In al treilea rand, in caz ca nu vei primi un raspuns satisfacator, lasa-mi mesaj privat si te voi ajuta.

| onasis1961 a răspuns:

Cel mai tare browser este google Chrome.Vezi că are versiune nouă şi e super tare!

| georgedanielc a răspuns (pentru onasis1961):

Http://download.chip.eu/ro/Maxthon-Browser-2.5.15.1000_580713.html
foloseste acest browser, vei ramine uimita, eu cred ca a intrecut toate browserele, ti-l recomand cu placere, te contrazic. in legatura cu crome

| onasis1961 a răspuns (pentru georgedanielc):

Nu se descarcă!

| georgedanielc a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Maxthon-Browser-2.5.15.1000_580713.html
foloseste acest browser, vei ramine uimita, eu cred ca a intrecut toate browserele, ti-l recomand cu placere

| Magduttza a răspuns:

Si eu am windows xp, si opera mergea ca naiba imi dadea erori. intr'o zi m-am enervat si m-am mutat pe google chrome. e foarte bun imi merge sageata si sunt foarte multumita