| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Imi apare un triunghi galben cu semnul exclamarii la poza de profil de la Chrome, cum as putea sa scap de el? Problema este ca daca apas pe poza de la profil imi apare acel triunghi cu mesajul "actiuni recomandate" doar ca disspare dupa o secunda. La securitate imi apare ca este protejat contul. Nu folosesc pin pe telefon sau tableta.

1 răspuns:
| MihaElla2020 a răspuns:

Mai vreau sa mentionez ca mi-am sters numarul de telefon acum 2, 3 zile dar l-am adugat din nou.