| Hitman4iQ a întrebat:

Imi cer mii de scuze ca nu am ales categoria corespunzatoare!sad Am un site pentru vinzari online facut de mine, urmatorul pas este sa adaug foto la produse.Deci la un monitor trebuie sa fie circa 5 foto ( din toate punctele de vedere) care trebuie sa fie de calitate inalta.Ar fi bine ca sa fie de pe site-ul producatorului. Intrebarea este ( exista o modalitate de descarcat toate imaginile printr-o singura programa ca sa nu le descarc cite una?)sad

5 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Daca chiar doresti sa faci asa ceva nu trebuie sa le descarci pentru ca va dura o "vesnicie" apoi fotografiile de care vorbesti de calitate inalta si cat5 la numar vor consuma spatiu mult pe host. Eu ti-as sugera sa utilizezi fotografiile direct de pe sit-ul sursca adica cand folosesti tag-ul de imagine acolo la src="adaugi direct linkul de la imaginea respectiva" ex:

| SpRiTeHeadShoT a răspuns:

Nu cred ca este alta metoda decat sa descarci una cate una.Asta o stiu eu.straight face

| Hitman4iQ explică (pentru SpRiTeHeadShoT):

Trebuie sa fie, asta e parerea mea. Cite o foto daca voi descarca imi va trebui luni de zile. pentru ca am numai monitoare circa 200 de modele la fiecare model vor fi circa 5 foto minim. In total sunt circa 500 de marfuri( mobile, mouseruri, tastaturi.etc) sad help

| SpRiTeHeadShoT a răspuns (pentru Hitman4iQ):

Sau poti adauga 2 fotografii sau 3 cum ar fi in fata spate si o laterala.Parerea mea

| Hitman4iQ explică (pentru SpRiTeHeadShoT):

Am gasit metoda, este o programa pentru asa ceva, scoate de pe saitul care doresti toate fotografiile asa cum le-au incarcat ei.In plus le scoate pe mapi.Adica la site-ul Canon scoate fotoaparatele aparte, camerele aparte, printere aparte,, etc.sunt multumit.