| fixy a întrebat:

Buna imi este windowsul piratat ce pot sa fac? merci

4 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Sa cumperi unu cu licenta

| Skett a răspuns:

Reformateaza-l. Atentie o sa dispara toate programele pe care le-ai avut instalate si toate fisierele. Daca nu prea stii iti recomand Windows 7 deoarece se instaleaza ca un joc ( eu folosesc windous7 Eternity). La XP e mai greu si daca nu stii mai bine nu faci sau daca tii musai la acest windows du-te la un specialist. Windows-urile le poti gasi pe orice site pirat.,.W'/W.,W.T,H/E, P.I/R/A.T, E.B.A.Y...COM

| foxi a răspuns:

Sa cumperi unul legal!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Glumesti?! 90% din utilizatori folosesc asemenea Windows. Daca vrei sa faci ceva, cumpara-ti unul cu licenta. Poate ca este virusat! Atunci n-ai decat sa stergi HDD-ul si sa-l instalezi iarasi. Si mai ia-ti si un antivirus ca sa nu mai ai probleme. laughing