| xxristinaa a întrebat:

imi poate da cineva si mie messul 9 sau 10... am incercat sa le downloadez de pe siteuri si imi da eroare cand il instalez... nu pot sa intru pe mess decat de pe mail sau messanger online. please HELP!

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Buna!
Dezinstaleaza messul in caz ca ai vreunul ne functional.Mergi in C, program files si sterge folderul yahoo.Descarca messenger 10 de aici : http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-10-pre-alpha-4621880/ si incearca din nou instalarea.Bafta!

| Noveron a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu si nu am putut-o rezolva decat cand am inlocuit windowsul

| xxristinaa explică:

Ok. Multumesc