| LeeMaya a întrebat:

Buna!
Imi poate spune cineva, care e treaba cu photoshop-ul?
Adica, pana la urma se plateste sau nu? Si daca 'da', ce se plateste?
Mi-au spus multi prieteni ca platesc anumite lucruri, instalarea etc? As vrea sa ma lamuriti si pe mine, va rog!
Dau fundita :* :* :* :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te obligă nimeni să îl cumperi, nici nu are rost să îl plătești dacă ești începător și îl folosești pentru chestii mărunte.

| Vl4dimir a răspuns:

Se plateste de fapt licenta, care vine odata cu dvd-ul cumparat. Dvd-ul cu licenta costa undeva la 3.500 de lei.
http://zelix.ro/......ica-1.html

| Zaygon a răspuns:

Cine foloseste photoshop ultina versiune de pe adobee plateste abonament lunar. Cine il are prin alte metode, treaba lui.