| dulshee a întrebat:

.imi puteti spune cum pot sa imi pun pozele de pe facebook pe public adica sa le vada toti? Funda!big grin

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Apeşi pe un disc, parcă.

| AnneღU a răspuns:

Buna si tiee happy Poi la fiecare poza ai in colt in dreapta, chiar deasupra descrierii unei poze "asta daca-i pui " un fel de " lacat " asta daca e setata poza pe privat. Ei si apesi acolo, si alegi sectiunea pe care o doresti adica " prieteni / prietenii pretenilor / Doar eu / Privat / Public * :* Bafta!

| dulshee explică (pentru AnneღU):

Hey.mie nu imi arata public! doar prieteni, prietenii prietenilor si doar eu! unde dau?

| AnneღU a răspuns (pentru dulshee):

Prietenii prietenilor happy Astfel vor vedea si cei care nu iti sunt prieteni! Funda puppy dog eyes?

| JustLikeHeaven a răspuns:

Pai cred ca la setarile albumului foto.dai si tu acolo unde scrie cine sa vada....prietenii prietenilor si toti prietenii si scrie mai multe...alegi acolo sa vada toata lumea