| Hardy2000 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa fac sa vorbeasca personajele adica sa scrie deasupra lor ca la acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=NVZYOnBntn4

Va rog sa-mi dati numele programului si daca se poate un link de unde descarc.Raspunsul ajutator primeste FUNDA

3 răspunsuri:
| MnereaDarius a răspuns:

Daca te referi la adnotarile de pe parcursul videoclipului, Youtube are o functie speciala numita "adnotari" ce permite utilizatorului sa adauge "bule cu text" sau link-uri pe durata vizionarii videoclipului. Pentru a utiliza asa ceva iti trebuie cont pe Youtube.

| Hardy2000 explică (pentru MnereaDarius):

Imi zici unde gasesc aceasta functie?

| MnereaDarius a răspuns:

Urmeaza pasii de mai jos:
1. Conecteaza-te la contul tau.
2. Du-te la videoclipul ce urmeaza a fi editat.
3. Sus in antet (aceea bara gri inchis) trebuie sa gasesti functia "Adnotari".
4. Pasul urmator este sa dai click pe "Adaugati o adnotare". In continuare ti se va expanda o lista cu diferite tipuri de adnotari.
5. Odata ce ai selectat-o pe cea dorita, totul sta in editat, unde sunt sigur ca te vei descurca.

Daca intampini dificultati contacteaza-ma.