| andrrea2121 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu mai pot baga pe nimeni in lista de yahoo?
Daca ma baga cineva pe mine in lista lui, ii dau accept si nu-mi apare in lista... Ce poate sa aiba?

2 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Sterge din lista pe cei care nu ti-au dat accept, adica cei care stau cu "add request pending". De asemenea stergei si pe cei care n-au mai intrat de foarte mult timp.
Apoi faci o curatare la dns cahe.
Succes!

| Eღilia62 a răspuns:

Buna! Ai adaugat azi prea multe persoane. Exista o limita, nu poti adauga decat cateva id-uri(5-6) pe zi.Asteapta 24 de ore si o sa-ti apara, sau baga-i din nou.