| chrystyna a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce parere aveti de tel LG KU 990i? Mi se pare ok si as vrea sa-l cumpar. Voi ce stiti, e bun de ceva? Mi s-au mai parut interesante si Samsung I900 Omnia sau M8800. Ce ma sfatuiti sa aleg? Va rog pe cat mai multi sa va spuneti parerea.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| smooky a răspuns:

Dintre ku990i si m8800 iti recomand m8800 (le am pe amandoua)
Pixonu (m8800) are si camera de 8 mega(face poze superbe pentru un telefon), touchscreen mai generos, mai sensibil la atingere, 3g, design mult mai placut decat ku990i.Toate m-au multumit la el, mai putin un lucru (da nu e chiar atat de deranjant):nu are wireless

Sper ca am putut fi de ajutor

Aloha!

5 răspunsuri:
| deeuh a răspuns:

Hey acesta este telefonul meu. E super o face niste poze extraordinare, un sunet nemaipomenit un difuzor de exceptie o memorie grozava, inregistrari ca la studio c mai vrei?

| suddent a răspuns:

Nu vreau sa te supar, dar nu iti recomand lg, am si eu si nu sunt multumit de el.

| RecycleBin a răspuns:

Lg-ul e super misto, are o colega de clasa si merge foarte bine.Nu prea te sfatuiesc sa iti iei Omnia, deoarece am avut si mergea putin cam greu, si se bloca la unele melodii. Dra oricum nu toate telefoanele sunt la fel. cel mai bine e sa te gandesti la ce iti place(in sensul cum arata, ce optuni are, ce pret au...)big grin

| smooky a răspuns:

Aa si am uitat sa completez:sunet perfect, filmeaza si in slow motion (super tare frate!), calitatea video:720x480 (normal, nu slomo)