| anonim_4396 a întrebat:

In curand va incepe scoala...lucruri noi, deci mergem la shopping!laughing
As dori sa mi iau un telefon... dar nu am nicio idee ce sa aleg.big grin Ce telefoane aveti, sunteti multumiti? Ce m-ati sfatui? Si sa nu fie nici foarte scump.Cam pana-n 600 de lei tongue

Multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un Nokia 7610 si sunt multumita de el. Costa 800 si ceva de lei, dar acum mi se pare ca nu prea ii merita.
Iti recomand Lg k500. Il are o prietena si mie imi place foarte mult(se aude tare, camera 3. 2 Mb, tocuhscreen).
@Kronstadt Daca am face noi(cei de pe TPU) "abstractia" de postarile tale, n-ar fi un lucru inteligent? Cand te-ai uitat ultima data prin arhiva raspunsurilor tale?
Te-am observat pe site si consider ca esti cel mai putin indreptatit ca sa-ti dai cu parerea despre Loriwinking.

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si eu, care ma gandeam ca, daca faci cumparaturi pentru scoala, te referi la caiete, carti, scule de scris etc. Ce legatura o avea telefonul cu scoala, chiar ca nu pricep.

| Petronela a răspuns:

Nokia x3 e un telefon foarte bun dupa parerea mea(il am) si costa 560 lei(atat am dat eu pe el).

| Ea12345 a răspuns:

@Kronstadt nu vad care e problema ta.Nu e nevoie sa-ti arati frustrarile la intrebarea mea. E o simpla curiozitate, nelamurire, si am cerut un sfat prietenesc(nu asta e si ideea site-ului?). Nu vad ce probleme ai tu cu avatarul meu si de unde ai tras concluzia ca doresc sa par "jmekkera" si "trrendy". Nu ma cunosti, asa ca nu esti in masura sa ma critici, sa ma judeci sau sa ma condamni.
Concluzionand, nu te-am pus eu sa mi raspunzi la intrebare si nici nu cred ca am facut o crima postand aceasta intrebare.
Daca la o simpla intrebare imi iau atatea critici si jigniri, atunci nu vad eu rostul site-ului astuia! Si recunosc ca, personal, aveam o oarecare simpatie fata de tine...Stiu ca tii cu Universitatea ca si mine.
In fine, nu vad de ce ne lungim ca o,, pomana tiganeasca".
peace sign

| Ea12345 a răspuns:

Si vis a vis de intrebarile care au nevoie urgenta de rezolvare, uita-te intai in,, ograda" proprie, si apoi critica pe altii.
http://www.tpu.ro/......com-watch/
Foarte mare nevoie de ajutor aveai aici...:))

| Altu a răspuns:

Ia-ti ceva practic si simaptic, nu ceva care sa impresioneze.
E trist daca ajungi sa ai nevoie de nu telefon ca sa faci impresie placuta, sper sa nu fie cazul.
Bafta la scoala!

| kittycat_9803 a răspuns:

LG GD510 mi se pare dragut big grin

| brosu a răspuns:

Părerea mea este că 600 de lei este un preţ prea mare pentru un telefon şi mai ales pentru rolul lui în comunicare.
Dar asta este doar părerea mea.winking

| Căpșuuu a răspuns:

Pai eu am un Motorola u9... e super marfa telu' are card d memorie dde 1 G sau poti sa-ti pui tu unul de mai multi G.cablu USB MP3 PLAYER.singura problema e ca are comenzile un pic km lente...si costa 350 de RON. ti-l recomand cu cea mai mare placere

| Elly007 a răspuns:

Unul bun costa.cum ar fi Nokia 5230 cu touck screen.si eu am un LG Kp501 si sunt foarte multumitawinking. pacat ca a aparut Nokia asta dupa ce mi l-am luat eu pe a meu big grin

| Bombo_8432 a răspuns:

Sallwinking, ti-as recomanda telefonul Samsung s3650 corby(e cu touchscreen, pret: cam in jur pe 450 ron ), sunt foarte multumita de el si arata super, acum depinde de tine daca iti place happy