| Darius95 a întrebat:

Incerc sa imi fac cont pe yahoo si totul e ok la nume, id si la parola imi srie,, Parola nu poate să includă nicio parte din numele dvs.,, si e total diferita si de nume si de id. Daca ma puteti ajuta. Multumesc! Funda la cel care ma ajuta sa reusesc!

1 răspuns:
| DariaWtfaciJB a răspuns:

Pai incearca sa pui parola din cifre sau sa amesteci numele si cifrele... Pune sa fie parola peste 6 caractere ca poate de aceea nu iti merge. big grin