| usyaiskzp a întrebat:

Buna, Instagram nu ma lasa sa-mi fac un cont nou si imi spune ca am incalcat conditiile, mi-am facut un email nou si tot nu ma lasa. Nu am alt cont, nu stiu ce sa fac.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bine face Instagram, ca nu are de ce sa te mai lase, odata ce nu ai vrut sa respecti conditiile impuse de Instagram si le-ai incalcat cu buna stiinta, ca doar este website-ul lor, nu al tau.

Trebuei sa fii facut ceva foarte grav, daca ti-au blocat adresa de IP.

| dullcat a răspuns:

Buna.Stai linistita/a, poti supravietui si fara Instagram.

| Anitta97 a răspuns (pentru dullcat):

Nuu se poate laughing

| dullcat a răspuns (pentru Anitta97):

Au supravietuit atatea generatii fara el, deci e ok.laughing

| Anitta97 a răspuns (pentru dullcat):

Eu mor laughing

| Sekim a răspuns:

Deja ti s-a raspuns la intrebarea asta. Ori faci cont de pe alta adresa de IP, adica de la altcineva, ori nu mai faci nimic. Ai o problema se pare cu Instagram laughing. Incearca repornesti router ul si incearca sa faci cont din nou.

| literallythesamebruh a răspuns:

Ce ai făcut atât de rău încât ți-au luat posibilitatea de a-ți crea un cont nou?

| petrisor23 a răspuns:

Foloseste alt browser ori sterge cookie-urile de pe cel prezent.
Daca ai folosit aplicatia probabil esti banat pe IP ori M.A.C., si trebuie sa folosesti (pe langa alt email)alta retea de internet/ori alt telefon/pc.

| Nelucojoc a răspuns (pentru petrisor23):

Mda, e posibil ca te-au bannagt pe mac ID de tel sau comp + email + si/sau phone
Mult noroc de te lasi de ele:-)