| AndreyIstetul a întrebat:

Joc 4story si as vrea sa imbunatatesc ceva. Imi cere un reactiv. Ce e ala reactiv? Unde il pot gasi?

P. S. Sunt lvl 16.

10 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Poftim, il poti gasi aici :http://4story.ro/lexicon/items/items_plus?p=1.1.6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google il dawnloadezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal all sunt CELmaiRAU2 lvl 56 si nu stiu dc am luat ban va rog sa ma ajute cineva si ban permanent ce sa fac plzzzz spuneti-mi va rog nu stiu ce sa fac

| sabin2010 a răspuns:

Nu gasesti

| sabin2010 a răspuns:

Reactiv inseamna un nou email de reactivare

| Fercu_Bogdan_1995 a răspuns:

Sall andreie sunt bogdan xD

Reactiv Arcane zici? Alea pica la cufere mentor / marduk / iad

| x99agenty a răspuns:

Si eu joc 4Story big grin. Mai intai te duci la Bob si cumperi formula ucenicului care costa 10 arginti. Apoi mergi la fierar, pui obiectul care vrei sa-l imbunatatesti si formula ucenicului si o sa ti le faca +1. Dai fundita?

| american45 a răspuns:

Nu iti trebuie un reactiv iti trebuie permantul maestrului sau pergamentul de curatire si mai sunt inca 2 pergamente si reactivu este pentru ala iti trebuie sa zicem 4 arme de acelasi fel si le puti la ala doar atat stiulaughing

| ionutbitlan a răspuns:

Daca vrei sa il plusezi poti cu pietre pretioasa sau cu formule.

| javovarupe a răspuns:

Reactiv arcane se numeste si il poti cumpara din pravalie sau din joc de la licitant sau de la jucatori