| alicia2000 a întrebat:

jocurile descarcate in pc le-am mutat intr-un folder pe desktop, iar fetita mea mi le-a sters de pe desktop si din cos, nu le mai gasesc nici in computer in downloads, nici in programe, le vad doar in uninstal programs, dar nu le pot readuce pe desktop. dau funda celui care imi da o solutie!

Răspuns Câştigător
| Rubyy02 a răspuns:

Incearca sa le cauti cu programul ''RECUVA" il poti downloada de pe net.

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Cautate\descarcate\instalate, nu le mai poti recupera pe cele sterse.
Verifica in C\Program Files, cele instalate s-ar putea afla acolo daca la instalare nu le-ai dat alta cale.

| TupacShakur a răspuns:

Ce anume din joc ai pus pe desktop?
doar un shortcut sau ai mutat tot jocul?

| Tihulca_Radu_1996 a răspuns:

Nu cred ca le mai poti recupera