| anonima6467 a întrebat:

la telefonul motorola rokr z6 cum pot sa fac sa nu mai scoata sunet cand fac poza? la primul raspuns [care functioneaza] dau fundinta.mersi anticipat

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Trebuie să intrii în setări la ap. foto să dezactivezi sunetul.

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Umbla pe la setari si vezi. daca nu gasesti da-l pe silentios happy

| littleladybug a răspuns:

Intra in aparatul foto... apasa optiuni si intra in initializare imagini iar apoi in ton diafragm iar acolo trebuie sa ii dai nici un/farawinking... sper sa mearga

| Cathy_1290 a răspuns:

Opreste sunetul big grin