| Hasss a întrebat:

Buna la toti am o problema inainte calculatorul meu se aprindea simplu dar acum imi apare administratorul si trebuie sa dau click pe el ca sa se aprinda de tot http://imageshack.us/photo/my-images/339/34de.png/ uare dc? nu i-am facut nimic sa facut el asa plz ajutati-ma va dau funda aluia care imi zice cum sa fac sa numai faca asa sa se aprinda normal (simplu) :)) plz :D

Răspuns Câştigător
| Bob a răspuns:

Trebuie sa ajungi in Control Panel\All Control Panel Items\User Accounts si acolo ar trebui sa mai gasesti inca un User in afara de cel pe care il folosesti tu (probabil Guest sau.NET Framework), dai clic pe el, si undeva pe acolo ar trebui sa ai Delete user. Dupa ce il stergi, nu o sa-ti mai apara chestia aia. Spor la treaba si sper ca am nimerit problema!

1 răspuns:
| Bullweif a răspuns:

Si cu ce te deranjeaza ca face asa? e contul de administratorhappy eu sugerez sa iti pui si parola ca sa fii sigursmug e mult mai safe asa. Spor!