| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Vreau sa ma adresez la toti cei care se pricep in tehnologii caci am nevoie de ei.Azi am vrut sa ma uit la niste poze de pe aparatul de fotografiat Canon PowerShot 2200 HD l-am aprins apoi l-am scapat jos.Si a cazut jos pe obiectiv acum nu pot sa-l sting si rog ca sa ma ajutati cu un sfat!

1 răspuns:
| myhutzdin20 a răspuns:

Nu prea ai ce-i face tu singura, doar sa incerci sa-i scoti bateriile poate se inchide, dar daca nu merge pe baza de baterie e nasol ...trebuie sa-l duci la un centru de reparare si sa incerci cu maximul de grija sa nu-i faci nimic pana ajungi acolo... nu te apuca sa umblii in el cine stie ce faci happy sper ca te-am ajutat