| maria1232 a întrebat:

M-am certat cu o prietena si acum ma injura prin comentarii pe facebook. Daca le ascund le mai vad prietenii mei? Ce sa fac? Cum sa le sterg sau cum sa fac sa nu mai apara pe profilul meu? sad

Răspuns Câştigător
| SweetLolipop a răspuns:

Da-i block acelei fete. Oricum da dovada de penibilitate daca face asta.

6 răspunsuri:
| PsychologistT a răspuns:

Un comportament nedemn de o persoana. Gestul ei e josnic.
Daca-ti lasa tie, clar ca le poti sterge, dar daca lasa la altcineva, nu prea ai ce face.

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Da-i block.

| Hardsky1 a răspuns:

Pai daca comenteaza la pozele si starile tale le poti sterge, dar daca comenteaza la o stare / poza in care esti etichetata daca dai pe ascunde nu dispare...

| CipryCuSueg a răspuns:

Serios? Tu cauti sa stergi comm-urile de pe de facebook? Eu credeam ca vrei sa faci ceva mai relevant si sa te impaci cu ea "face to face"
Romania asta e mare -_-

| maria1232 explică (pentru CipryCuSueg):

Am incercat! sad Dar fara rost...

| CipryCuSueg a răspuns (pentru maria1232):

Asta inseamna ca ti-ai ales prietena nepotrivita, mai ales daca face chesti d'astea penibile pe facebook.Cand te intalnesti cu ea te injura?