| Ele11 a întrebat:

Bună!
M-am transferat de la filologie la științe ale naturii la sfârșit de clasa a zecea.
Acum la început de clasa a unsprezecea am aflat ca este nevoie să dau o diferență pentru informatică din materia de a noua și a zecea. Însă eu nu am făcut informatică deloc, îmi este puțin frică. Credeți că se dă un examen pentru diferență mai ușor sau mai complex, având în vedere ca eu nu am învățat aceasta materie?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Invata lucruri de baza, in special C si C++ si o sa te descurci

| Ele11 explică (pentru LisaJulie):

Este destul de dificil să înveți fără să îți și explice profesorul sau cineva care știe.

| LisaJulie a răspuns (pentru Ele11):

Nu vei mai face informatica decât acum în clasa a-X-a fiindcă ești la științe sociale