| CurcubeulColorat a întrebat:

Ma confrunt cu o problema.Ma tot suna un nr de telefon si de cate ori intreb de nume imi zice nume diferite deci, sunt sigura ca isi ascunde adevarata identitate.As putea afla adresa sau detalii despre persoana respectiva doar dupa nr de telefon? Este un nr de telefon mobil insa nu stiu daca este abonament sau cartela.

2 răspunsuri:
| yanis a răspuns:

Hmmm.

| anonima1010 a răspuns:

Pai ai putea sa suni la agentia de telefoane si sa ceri detalii sau sa te duci la unu dintre magazinele reprezentate si sa le explici problema si ei te vor indruma.Iar daca te enerveaza tare poti sa folosesti si altfel de limbaj (intelegi tuwinking ), dar avand in vedere faptul ca e vre unu care nu are ce face acasa poti sa ii dai telefonul lu taicatu sa il ia la intrebari si de obicei persoanele de genu asta, care nu au ce face, se sperie si nu mai suna. fundita? puppy dog eyes big grin tongue