| DOLFY a întrebat:

Buna ma confrunt cu o problema zic eu mare. Incerc sa intru pe facebook din google, scriu facebook dau sa ma loghez si imi apare o chestie o sa vo las mai jos dar nu apuc sa ajung la aia cu care sa ma loghez ma tem ca este din cauza windowsului XP! si am remarcat ca imi mai apare chestia ai prin mai multe locuri VA ROG ajutor
Aici problema care imi este descrisa :
Această conexiune este UntrustedYou au cerut Firefox pentru a se conecta în siguranță la www.facebook.com, dar nu putem confirma că conexiunea este secure.Normally, atunci când încercați să vă conectați în siguranță, site-uri va prezenta identificare de încredere pentru a dovedi că aveți de gând să locul potrivit. Cu toate acestea, identitatea acest site nu poate fi verificată.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Omule! regleaza data si ora la pc! Verifica si regleaza data/ora/time zone de pe calculator sa fie cea reala. Dupa ce reglezi data si ora, da un restart la pc si apoi intra pe facebook.
Bafta!

| DOLFY explică (pentru neluL):

Mersi fani prietene!

| neluL a răspuns (pentru DOLFY):

Cu placere! wave bye, bye

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dă-i OK, Ignore etc. și intri.