| tibidarkman a întrebat:

ma intrebam daca nu stiti voi un prog. care sa imi mareasca viteza la net

6 răspunsuri:
| thizizme a răspuns:

Nu exista asa ceva. Sunt programe de optimizare care in teorie ajuta cu ceva, dar niciunul nu are rezultate care sa te faca sa spui "wow!".

| Ea12345 a răspuns:

Viteza mai mare, pret mai mare! Only waybig grin

| nelyjoly a răspuns:

Salut. Programele cu marirea vitezei pe net este o abureala. Ele fac numai sa optimizeze viteza mai bine dar sa o mareasca nu. Daca vrei viteza pe net contacteaza operatorul la care esti abonat si poate are un alt pachet mai mare. Bafta

| BeYoU a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4Jjcv3DMkMg sper ca te-a ajutat daca da ast fundita :*

| sereday a răspuns:

Download=free download manager

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Asigurati-va ca sunteti logat ca si Administrator si aveti astfel de privilegii
2) Click Start --> Run dupa care tastati gpedit.msc si apasati Enter.
3) Extindeti coloana Local computer policy
4) Extindeti coloana Administrative templates
5) Extindeti coloana "network"
6) Selectati "QoS Packet Scheduler" in fereastra din stanga
7) In fereastra din dreapta, faceti dublu-click pe optiunea "limit reservable bandwidth"
In campul setting bifati optiunea "enabled"
9) Setati optiunea "Bandwidth limit %" dandu-i valoarea 0
10)Restartati sistemul.