| EcKood a întrebat:

Buna ma numesc Cata si vreau sa stiu cum pot sa instalez un program dar sa nu apara in add or remove ...Am incercat cu run-regedit dar nu merge nu gasesc unele progrme Va rog sa ma ajutati. Va multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi programul, sa copiezi tot folderul unde s-a instalat in alta partitie sai apoi sa dezinstalezi programul. Dupa aceea vei rula programul de unde l-ai copiat

| cristianorudi7 a răspuns:

Si daca te num cata ce?

| εїз a răspuns:

Depinde de acel program. De ce nu vrei să apară în Add or Remove?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa folosesti utilitarul Ccleaner (free si foarte util).
la sectiunea tools ai uninstal, selectezi programul, iar in partea dreapta dai click pe delete entry