| EcKood a întrebat:

Buna ma numesc Cata si vreau sa stiu cum pot sa instalez un program dar sa nu apara in add or remove ...Am incercat cu run-regedit dar nu merge nu gasesc unele progrme Va rog sa ma ajutati. Va multumeschappy:d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta programe portabile, asa le zice, nu trebuie decat sa le copi in calculator si merg fara instalare, nici nu se dezinstaleaza, se sterge folderul si atat, nici registrii nu isi fac. Scri la search pe google numele programului si apoi cuvantul "portable", de exemplu : "Firefox portable"