| ioana777 a întrebat:

Buna ma numesc Ioana si am o intrebare. Daca puteti sa ma ajutati. Deci eu am facebook.Langa numele meu "ioana sandu" mi-as dori sa mi pun numele in paranteza Ionica Dau o FUNDA!:X AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| VladLungu a răspuns:

Intri pe facebook -> setari(in coltul din dreapta, steluta de langa acel lacat) -> setarile contului -> nume -> nume alternativ -> salveaza modificarile si gata.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=name&view si la "Alternate Name" pune ce nume vrei tu ca sa-ti apara in paranteza

| sensualus a răspuns:

Paranteza Ionica sau ionica