| NelaNelutzaaa a întrebat:

Ma numesc Nela si sunt cam noua pe tpu.As vrea sa stiu cum imi pot pune pe pagina mea de facebook butonul like va rog mult sa-mi trimiteti mesaj si sa imi explicati.

p.s dau funda!

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Adica sa faci o poza de coperta si sa apara butonul Like? :D pai am eu o pag de fb care face asemenea chestii:
http://www.facebook.com/pages/Mơɗiƒicarє-Pơzє-/478808702175474? ref=hl

Daca vrei sa iti apara butonul, iti apare dar de fapt tie nu iti apare ca e propria ta pagina, funda?

| NelaNelutzaaa explică (pentru SamsungGalaxyS3):

Nu nu este vb despre poze despre altceva dar oricum multumesc ca mi-ati raspus

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru NelaNelutzaaa):

:*

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Sa dai like la comentarii, poze sau ce anume?

| NelaNelutzaaa explică (pentru darrio2007):

Nu sa imi apara in pagina mea de facebook like in loc de trimite cerere de prietenie kiss

| NelaNelutzaaa explică (pentru darrio2007):

Nu altceva nu stiu cum sa va explic, deci eu as vrea sa am o pagina cu admini sau ceva de genu. intelegeti?