| BlackRaven45 a întrebat:

Mă puteţi ajuta? Când încerc să înstalez Yahoo! Messenger mereu când dau "Run" îmi apare mesajul "Yahoo! Messenger is unable to download files needed for installation. Please check firewall settings and retry installation." Ce pot face ca să-l pot instala iar?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Stergel definitiv si iti dau eu altu mai bun care merge la sigur cautama pe IDMESS: itsoft_2011

| horia2012 a răspuns:

Descarca-l de aici si instaleaza:
http://www.softpedia.com/......nger.shtml

| gelu1970 a răspuns:

Descarca yahoo mess din pagina oficial
ai un antivirus tampit, sau un firewall ce impiedica instalerea acestuia.
ce so folosesti?