| stelutzagry a întrebat:

mai am vreo sansa sa imi pot activa orange young pe numarul meu, avand in vedere ca acum un an mi-am dat cnpul unui prieten sa foloseasca el aceasta extraoptiune? eu pe atunci nu foloseam orange, si am fost nevoita sa-l ajut sa vorbeasca cu cineva... neinteresanta faza, dar eu acum cum pot sa imi iau cnpul inapoi pentru orange?
stie careva va roggggg

Răspuns Câştigător
| zuza1000 a răspuns:

Nu mai poti pentru-ca este folosit odata.cauta pe net cnp-uri ca gasesti o gramada da trebuie sa le incerci ca mai sunt care is folosite deja:d

| stelutzagry explică (pentru zuza1000):

Hei mersi pentru sfat:*

| zuza1000 a răspuns (pentru stelutzagry):

Cu placere:*

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

In cazul in care CNP-ul tau a mai fost folosit, nu vei mai putea beneficia de oferta Young.
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

| Marry1227 a răspuns:

Ia si tu alt cnp