| Ciociu_Cosmin_1997 a întrebat:

Buna!
Mai nou mi-am facut si eu un blog despre stiri despre telefoane!
Nu prea stiu de unde sa iau articole pentru a le publica pe site fara a copia de undeva!
Sugesti?
App blogul meu este: http://phonenewsro.blogspot.ro

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Nu exista sa iei fara sa copiezi. Tot ce poti face este sa preiei stiri si sa scrii despre ele cu alte cuvinte si din mai multe surse. Si e bine sa specifici la sfarsit de unde aflat de stirile respective. Gandeste-te la ziare, ca doar toate scriu despre aceeasi chestie, dar cu alte cuvinte, din alte puncte de vedere etc. Stirea e tot aceeasi, dar nu se copiaza unele pe altele.

1 răspuns:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Singura modalitate de a publica fara sa copiezi "de undeva", este sa creezi. Ha, ha, ha! Bafta multa!