| yourprincess a întrebat:

Mi-a cerut cineva sa il las sa intre de pe laptop-ul meu pe net, si mi-am gasit pagina marita cand am redeschis-o.Si am apasat Ctrl -, si a functionat dar problema este ca trebuie sa fac asta de fiecare data cand deschid pagina.Ce trebuie sa fac ca sa revina la starea initiala/cum sa salvez? Promovez pe cel/cea care ma ajuta prin fundita! Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Optiunea View->Zoom

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna intră in meniul calculatorului sau laptopului ce ai tu, si vezi că ai sus bara meniului, bara de navigare, acolo umblă si activează sau după caz dezactivează ce nu trebuie,, sper să meargă nici eu nu stiu exact.

| gogυ a răspuns:

CTRL + 0

| yourprincess explică (pentru gogυ):

Mersi,dar nu functioneaza pentru mine pentru ca a revenit la starea marita de care vreau sa scap!

| gogυ a răspuns:

Ctrl+shift+del si stergi din istorie site preferences la firefox. Apesi pe butonul ala unde scrie details, sus sa fie everything.http://www.youtube.com/watch?v=QEwSuHO9vl4

| yourprincess explică:

Mozilla Firefox