| floringabor a întrebat:

Mi-a disparut "Florin's Documents" din My Computer, adica folderul de langa "Shared Documents". Cand am inchis calculatorul il aveam, iar cand am deschis calculatorul nu a mai aparut. Cum as putea sa fac sa imi apara inapoi la My Computer?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu se pierde/dispare, totul se transforma! Poate s-a transformat in Florina's Documents si, pentru a nu fi deconspirat, si-a schimbat "ascunzatoarea".

| dodoc a răspuns:

Dai la start vezica scrie documente sau my documents
sau florin"s documents
dai clik dreapta si dai sent to my computer sau dextop si apoi il bagi tu in my computer

| floringabor explică (pentru dodoc):

Nu imi apare "sent to" Imi apare doar: Open, Explore, Search, Copy, Show on Desktop, Rename, si Properties

| dodoc a răspuns (pentru floringabor):

Pai dai show on desktop si il ai pe eran apoi baga-l im my computer

| floringabor explică (pentru dodoc):

My Documents este pe ecran, dar nu imi da voie sa il bag in My Computer

| dodoc a răspuns (pentru floringabor):

Ce windows ai?

| floringabor explică (pentru dodoc):

Am xp dar nu mai conteaza caci mi-am instalat windows-ul din nou. Florin's Documents mi-a fost sters de Microsoft ca sa ma faca sa renunt la xp. Dupa doua zile ce mi-a disparut Florin's Documents mi s-a deschis calculatorul cu ecranul negru si astfel am fost nevoit sa instalez windows-ul din nou