| Lavi2002 a întrebat:

Mi-am cumpărat recent un laptop și cineva mi-a instalat Windows 10 pe el. Mi-am făcut cont Microsoft și nu-mi convenea că la deblocare îmi cerea parola. Am intrat în setări ca să dezactivez parola, iar pe ecran mi-a apărut "Sing Out". Acum când îl aprind îmi apare ecranul negru și doar mouse-ul. Ce e de făcut? Am citit și eu că unele PC-uri nu suportă versiunea aceasta de la Windows...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BostanDaniel1974 a răspuns:

BlackEvil a raspuns bine pune cdul sau sticku cu windows 10 dai instalare din nou si sari peste la instalare succes

| elgoog a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Q7GO5MTYijM mari sanse sa fie asta uite-te sa vezi

| Lavi2002 explică (pentru elgoog):

Nu imi merge pe laptopul meu tutorialul. Nu stiu din ce cauza, dar asta e problema

| elgoog a răspuns (pentru Lavi2002):

Sunt multe tutoriale diferite cu black screen and cursor uite-te sau daca vrei iti dau eu mai multe trebuie sa mearga unul dintre ele 100% imi scrii daca vrei daca nu cauti tu