| Eugeniusu a întrebat:

Mi-am descarcat odata un fel de aplicatie sau program pentru desktop. era o imagine in care se afla o fata care se misca, facea anumite gesturi. ca o imagine gif. Acea imagine nu era pe tot ecranul, o puteam pune unde vreau pe desktop. Am uitat cum se numeste acea aplicatie. Cine imi spune cum se numeste primeste funda.

3 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Salut. Obtiunea se numeste screen saver si o poti activa cu click dreapta pe desktop si propietati. Acum depinde ce windows ai.

| lovemeoana a răspuns:

E ceva gen angel. un inger care zboara dupa mouse si canta. sau ca felix. o pisicuta care alearga cursorul. dar nici eu nu stiu cum se numeste sad