| miauu a întrebat:

Buna!
mi-am facut id nou si mi-am trmis lista d epe un id in altu si toate id-urile care le adaug se baga in" address Book". ce-i de facut sa-mi apara normal in lista?
sad

7 răspunsuri:
| miauu explică:

Le-am dat add dar tot acolos e pune

| LorReen a răspuns:

Intrii la Adress book si dai add la fiecare idwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu mai ai alt grup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Stixie a răspuns:

Daca ai messengerul 8 acolo in dreptul semului "+" se gasesc alte doua "semne". Dai click pe urmatorul dupa semnul"+"
Daca ai messengerul mai nou tot asa se facebig grin

| GeorgeJr a răspuns:

Ca sa iti apara in lista trebuie sa mergi in adressbook si manual de acolo le adugi, dublu click pe id si apoi dai add(adica pe plusul verde sus dreapta) si asa mai departe.Ar trebui sa astepti cateva zile pana ce serverele yahoo iti vor creea legaturile cu id-urile sa ai acces la avatare si status! Sper sa iti fie de folos.
bafta!