| Le3T a întrebat:

mi-am facut questul de ascended la Jade Dynasty si acum nu stiu ce sa fac, nu mai am nici un quest, unde ma duc sa fac Tier2? (Sunt MODO tier 1)

Va rog, cine stie?

1 răspuns:
| ZennoEll a răspuns:

La tanis Ca o sa iti dea o chestie nu stiu daca ma e ca n-am jucat de mult timp.Si te duci in muntele de gheata (acolo cu dragonii si serbi boa) si urci si iti da un cu ca trebuie sa omori nu stiu ce bosi sper ca ti-am fost de ajutor daca s-a mutat cu succes eu te sutin cel mai bune rayan acum le3t