| andrey88 a întrebat:

Mi-am instalat Emergency 2012 cu daemon tools iar cand ii dau start nu porneste. Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Imaginea este in continuare "activata" in disc-ul virtual atunci cand rulezi Emergency 2012?
Daca nu este, incearca sa o pastrezi activata (in engleza i se spune "mounted") si poate merge (asta in cazul in care imaginea este ok, originala)...

| paulocatalina a răspuns:

Ce-i ala emergency 2012? daca ii joc inseamna ca trebuie sa descarci crack