| Lov3m3islittle a întrebat:

:*Mi-am luat acum vreo 3 zile o noua tastatura cu mouse inclus bla bla bla .....si nu imi merge.straight face mufa pe care o are e de culoare neagra iar locul unde trebuie sa o conectez e mov..cand deschid pc se aprind acele beculete dar la scurt timp imi apare ca nu am tastatura conectata..stie cineva de ce.:-s dau funda multumesc :*:*

4 răspunsuri:
| vlady434 a răspuns:

Cand ai cumparat tastatura, ti-a dat vreun CD? Nu vreau sa zic ca trebuie instalata tastatura, dar pe CD poate fi un driver care se adapteaza la sistemul tau. Daca nu-ti merge tastatura, mouse-ul iti merge? Revin-o cu mai multe detalii, te rog.

| Lov3m3islittle explică (pentru vlady434):

Nu merge absolut nimic si nu nu mi.a dat cd straight face am cautat pe net si mi.a dat niste drivere am desc si instalat unul si nimic este o tastatura model kb-2825 big grin

| vlady434 a răspuns:

Nu stiu exact cum are mufa, dar banuiesc ca o are ca o tastatura normala. Mai da-mi niste detalii.

| Lov3m3islittle explică (pentru vlady434):

Da e mufa rotunda numai k e de culoare neagra si cea de la unitate e mov...cred ca imi trebuie adaptor usb big grin