| Mentaaaaa a întrebat:

Mi-am luat o camera web o conectez la laptop, intru in my computer dar cand dau click pentru a intra sa vad imaginea imi spune ca pentru a ajuta la protectia compiuterului meu windows a inchis acest program. Camera este noua si nu pot sa o folosesc ma puteti ajuta? Nu stiu daca are vreo importanta dar camera nu are CD de instalare.

1 răspuns:
| edy08 a răspuns:

Pai mha are nevoie de cd...ca pe el sunt driverele... cauta pe net drivere pentru modelul tau de webcam