| Ivanaaa a întrebat:

Bună!
Mi-am luat un Card Reader [ Cititor de card ] si nu mi-l citeşte.Cand intru la "My computer" este doar " (G:) Removable disk". Si cand apas pe el scrie " Please insert a disk into drive G".
Ce as putea face in situatia asta? Va rog am mare nevoie de ajutor.
Arata asa:http://www.google.com/......tp?/imgres
Si pe hartie scrie: "All in 1 Card Reader Intex".
Trebuie sa scot niste poze urgent.
Va rog dau funda daca ma ajutati sa mearga.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da tu ai facut ce spune el acolo? Adica "Please insert a disk into drive G".

| Ivanaaa explică (pentru K0sti):

Scuze..nu prea ma pricep in chestii de genu big grin.
Cum adica? :p.

| K0sti a răspuns (pentru Ivanaaa):

happy Pai ai bagat cardul in cititor? Ca si spune..."Please insert a disk into drive G"