| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung A5(2016) de la altex si am dat 1500 de lei pe el. Uneori mai face figuri...si vreau sa il schimb cu un Ipone 5s care tot 1500 de ei costa...pot sa mi-l schimb? Am tot bonul, cutia..tot..tot!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://altex.ro/retur-produse Atentie! Este vorba de 10 zile lucratoare si nu alte termene cum spun unii de pe aici.
http://www.anpc.gov.ro/......02000.html

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu au trecut 15 zile il poti returna, si eu am a5 2015 la fel e o pacoste, da scimbal cu iphone numi repeta trecutul

| Mihai1810 a răspuns:

Returnezi produsul si cu banii cumperi altceva.