| dyana_8161 a întrebat:

Buna mi-am luat un telefon nou LG GS 290 si cand ma suna cineva nu se aude am intrat pe la setari nu este pe silentios ep3 merge foarte bine dar cand ma suna cineva nu se audecrying...ma ajuta si pe mine cineva
dau fuunda
:X

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te-ai uitat la volum? S-ar putea sa fie la minim. Succes si numai bine!

| Zady a răspuns:

Ori e dat la volum mic, ori e dezactivat din setari profiluri, ori ai nevoie de o melodie setata.bafta

| adrian_3646 a răspuns:

Du-te la galerii unde ai tu muzica dai la tonuri apel si apoi iti alegi unu pe urma dupa ce ai ales dai pe butonu care te duce la optiuni ii dai pe uttilizare sunet sau daca e in engleza use tone.Asta E tot. Funda?

| Naspa6969 a răspuns:

Te duci la un magazin de telefoane intrebi ce are. Si iti spune cum trebuie sa faci. Daca s-a stricat ceva s-au este pe silentios si nu sti tu. fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyana itra an meniul tel profiluri si da mai tare sonoru si apoi da salvare de jos.

| eusuntemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,,,,,,,,,,la tel ai pe partea stanga sus,,, 2butoane,,, si de acola setezii volumul... :-p

| dyana_8161 explică:

Mda nu e nici pe siletios
volumul este la maxim
si tot nu sunaangry
cred ca ma voi duce la magazinul de unde l`am luatthinking

| eusuntemi a răspuns:

Da,,,,,,la tel este pe partea stanga sus 2 butoanee,,,,,,,,, si de acolo setezii volumul ala de care ai u nevoie... :-p