| AdeeLinna22 a întrebat:

mi-am luat un web Gembird, l`am instalat, in comp merge, dar pe messenger nu merge, apare la status, dar se vede negru. Am avut Yahoo Messenger 9, nu a mers, apoi 10 si acum am 11, dar tot nu merge, am gasit pe net. k ar fi de acolo de la preferences, am intrrat, am mai modificat pe acolo si tot nimic... nu stiu cum pot sa-l fac sa mearga plzz ajutati`maa. dauu FUUUNDA [!][!][!] va roog mooooolt kisskiss dau fuunda

2 răspunsuri:
| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

In primul rand...Ai CD la el?happy
Instaleaza Cd-ul daca il ai.:d
Poate e stricat din magazin.
Mai scoate-l din unitate si baga-l din nou.happy
Sau inca o solutie.ai garantie?happy
Ca sa dai garantia si sa-ti dea altul.happy
BFT:*

| IoanaGabe a răspuns:

Il trantesti d toti peretzi si ai sa vz k merge rolling on the floor