| anonim_4396 a întrebat:

mi-am pierdut al doilea cd de la reinstalarea pc-ului si amm chemat un baiat care se stie cu chestiile astea si a bagat un cd in calculator care cica gaseste ce tip de nu stiu ce si inlocuieste cd care imi lipseste ca sa reinstalez windowsul acum el nu mai poate veni sa imi faca calculatorul si trebuie sa mi-l reinstalez ca presimnt ca o sa CRAPE (metaforic) si vreau sa va intreb daca nu stiti ce fel de program este sau ce cd sau ce o facut!

1 răspuns:
| DjMitZză a răspuns:

Pai in primul rand trebuie' sa ai un cd cu windows, cd-urile cu drivere de la pc si sa stii sa instalezi windows-ullaughing daca e ceva lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si voi incerca sa te ajut. happy