| Plebi a întrebat:

Bună, mi-am pierdut contul de snap și am încercat să mă conectez pe el dar emailul nu merge și nici parola. Când încerc să intru pe acel email îmi zice că nu sunt conectată și când încerc să mă conectez nu mă lasă sau îmi apare că contul nu există.

2 răspunsuri:
| IXIAlinIXI a răspuns:

Sunt sanse sa gresesti mailul sau numele de utilizator, recuperarea parolei ar fi simplu cu ajutorul email-ului. In cel mai rau caz lasa un mesaj la cei de la snapchat.

| LegiuitorulInfractorul a răspuns:

Daca nu il poti recupera prin mijloacele oferite de snap, mai bine creezi altul, vei avea si tu un snap mai curat.