| zooooza a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul si nu stiu cum sa instalez placa de sunet.Va rog:AJUTOR!

6 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

1.Cd-urile cu drivere pe care le ai de cand ti-ai luat calc.
2.Afla modelul placi de sunet si cauta pe google "... driver" unde "..." e modelul placi happy

Răspuns utilizator avertizat
| zooooza explică:

Pai...CD-urile alea nu sunt la mine.Calculatorul mi l-a cumparat cineva iar CD-urile sunt la acea persoana.
Deci... e o problema.

| zooooza explică:

Da... mi-a adus cd-ul calculatorului si mi-a instalat placa audio.Va multumesc pentru raspunsuri.

| mirceas a răspuns:

Vezi daca iti instalai oricare din versiunile windows 7 nu mai aveai nevoie de nici un cd fiindca isi facea singur treaba in 5 minute de la instalare aveai tot instalat ultima generatie.

| abs a răspuns:

Da normal ca e o problema
asta ar insemna ca u nu ai instalata nici placa video nu?
iti recomand rasupunsul lui ady00pk