| agent00o a întrebat:

Mi-am schimbat numele la yahoo, iar acum cum pot sa fac sa vada si ceilalti? Va rog help!

3 răspunsuri:
| TheSkyNow a răspuns:

La ceilalti in lista nu se schimba, asa cum le-ai dat prima data add, asa ramane.

| Def a răspuns:

Actions -> Send My Contact Details si selectezi cui vrei sa trimiti ->Next-> Finish

sper sa te descurci:*

| RoxannaST a răspuns:

Click dreapta pe persoana care vrei sa-ti vada numele --> Send my contact details si se trimite noul tau nume. Nu stiu daca poti trimite mai multor persoane instantaneu, incearca, selectioneaza mai multe persoane si urmezi acelasi proces.