| Mihasan_Adelina_1995 a întrebat:

Mi-au disparut pozele mai vechi de pe facebook.Adica atunci cand dau la "Your Photos" nu mi le afiseaza dar cand dau la album sunt toate.Pls spune-ti cum sa fac se mi se afiseze ca am foarte putine poze oricum iar asa am si mai putine si au disparut exact alea care imi placeau mai mult.Va rog spuneti-mi ca se poate sa imi apara din nou. Funda

1 răspuns:
| Alexandra_Craciun_1997 a răspuns:

Este un up-date la Facebook! Pozele tale nu au disparut, cum ai spus si tu le gasesti in album, daca intri dupa un telefon cu Android poti da dezinstalare actualizari la Facebook si ai sa vezi ca pozele tale sunt inca acolo! Acest Up-date este pentru circularea pe reteaua de socializare cat mai rapid si placut!